Promy Dania Szwecja Norwegia

Jak rezerwować ?

Za pośrednictwem naszej Firmy możecie Państwo złożyć zamówienia rezerwacji biletów na produkty oferowane przez określonych przewoźników oraz organizatorów imprez turystycznych.

Realizacja zamówienia za pośrednictwem naszej Firmy przebiega w trzech krokach:

 

Krok 1- zamawiający winien wypełnić i wysłać formularz rezerwacyjny bezpośrednio z naszej strony internetowej (konieczne jest zaakceptowanie plików cookies, regulaminów przewoźników oraz regulaminu Firmy Skandia). Dane można także dostarczyć telefonicznie, faksem lub osobiście w biurze firmy (wówczas pomijany jest krok 2).

Krok 2 – pod podany adres e-mail zamawiającego (obowiązkowe) wysłane zostanie potwierdzenie złożenia zamówienia z ceną do zapłaty.

Krok 3 – po potwierdzeniu wykonania zapłaty, pod adres e-mail zamawiającego zostanie wysłany dokument podróży (do wydruku).

 

Korzystanie z pośrednictwa naszej Firmy daje gwarancję bezproblemowej obsługi w trakcie realizacji zamówienia oraz możliwość później dowolnych modyfikacji w rezerwacjach już złożonych, jak i anulowania rezerwacji już wykonanych.

Zapewniamy Klientom dokonującym rezerwacje poprzez naszą Firmę pełne wsparcie oraz obsługę w języku polskim.
Pozostajemy do dyspozycji w godzinach pracy biura.
 

 

Szczegóły świadczenia usług przez Firmę Skandia znajdują się w regulaminie, zamieszczonym również w pliku Pdf w zakładce „Do Pobrania”

 

Złóż Rezerwację – przejdź do Formularza Rezerwacyjnego