Promy Dania Szwecja Norwegia

Aktualności

 

Ważne informacje!

 

Informacja w związku z epidemią Covid-19

 

Klienci korzystający z rejsów armatora Scandlines

 

 

Drogi Kliencie,

 

Należy pamiętać, że rząd duński odradza wszelkie podróże do Danii, które nie są konieczne.

Więcej informacji na temat tymczasowych ograniczeń w podróżowaniu do Danii można znaleźć na stronie internetowej duńskiej policji, w informacjach dotyczących podróży. Można również zasięgnąć informacji na stronie polskiego ministerstwa spraw zagranicznych.

 

Klienci przed zakupem biletów i podróżą winni się zorientować o aktualnie obowiązujących przepisach wjazdowych dotyczących kraju tranzytowego i kraju docelowego.

 

 

Wjazd do Niemiec
Od 8 listopada 2020r osoby wjeżdżające do Niemiec z tzw. obszarów wysokiego ryzyka zarażeniem wirusem COVID-19, (https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Transport/Archiv_Risikogebiete/EN-Tab.html) są zobowiązane do przestrzegania obowiązujących przepisów dotyczących kwarantanny i objęte są obowiązkiem rejestracji cyfrowej pod adresem (https://www.einreiseanmeldung.de) w lokalnym urzędzie zdrowia przed rozpoczęciem przeprawy, chyba że osoby takie objęte są jednym z poniżej wymienionych wyjątków.
Scandlines zobowiązane jest do sprawdzenia w porcie przed przeprawą promową, czy pasażer pomyślnie przeszedł cyfrową rejestrację wjazdu. Jeśli pasażer nie okaże dowodu cyfrowego wpisu, Scandlines nie może przewieźć takiego pasażera.
Z obowiązku wpisu zwolnione są następujące grupy osób:
- Osoby, które przejechały przez obszar ryzyka bez postoju
- Osoby, które wjeżdżają do Niemiec tylko w celu tranzytu
- Osoby, które ze względu na mały ruch graniczny przebywały w strefie ryzyka krócej niż 24 godziny lub zamierzają przebywać w Niemczech krócej niż 24 godziny
- Osoby, które zawodowo wjeżdżają do Niemiec w celu transportu drogowego osób lub towarów.

Więcej szczegółów dotyczących bezpiecznej podróży dla wszystkich podczas COVID-19 znajdziecie Państwo na stronach internetowych Scandlines.

 


 

Nowa Oferta Scandlines – Summer Deal 2021

 

Oferta -20% taniej , w tym podróż w obie strony wliczona w cenę, dowolna data podróży powrotnej, którą można bezpłatnie anulować do 3 miesięcy po zarezerwowanym wyjeździe.

 

Idealny bilet na wakacje w Danii od 210 €.

 

Bilety można rezerwować tylko do 20 czerwca! Uwaga – przedłużono możliwość rezerwacji do dnia 27/06/2021 !

 


 

Scandlines zmienił nazwę taryfy ECONOMY EXTRA na STANDARD. Warunki taryfy pozostają bez zmian.

 


 

Oferujemy pośrednictwo w sprzedaży rezerwacji na przeprawy promowe europejskich armatorów promowych. 

Służymy pomocą naszym Klientom w godzinach pracy biura. Postaramy się pomóc w rozwiązaniu Państwa problemów związanych z dokonywaniem rezerwacji za naszym pośrednictwem.

 

Rezerwacje dla autokarów dla autokarów na trasy łączone ze Szwecją można wykonywać za pośrednictwem naszego biura. Nie ma możliwości zakupienia biletu na prom dla autokarów bezpośrednio w portach (płatne tak gotówką, jak i kartą kredytową) bez uprzedniej rezerwacji przez service center.

 


Informacja Scandlines:

Od dnia 4 stycznia 2016 r. wymagane jest posiadanie dowodu tożsamości (paszportu lub dowodu osobistego) przez wszystkie osoby podróżujące do Szwecji.

 

Przeprawa z mostem Oresund

Dzięki wprowadzonym biletom przez cieśninę Sund będą Państwo mogli połączyć ze sobą korzyści wynikające z elastycznej i wygodnej przeprawy promowej przez Morze Bałtyckie na jednej z naszych linii do Danii z bezpośrednim dostępem do południowej Szwecji przez Most nad Sundem. Kupon na przejście przez most zawarty jest już w bilecie na prom i jest wydawany przy pierwszej odprawie w porcie. Główna korzyść dla Państwa polega na tym, że nie potrzebna jest ani gotówka, ani karta kredytowa, aby przejechać przez most.          

 


Od 2015 roku u armatora Scandlines istnieje możliwość wykupienia usługi zwrotu biletu – Refund Service. Dotyczy taryf Economy i STANDARD (Economy Extra).

Refund Service daje nam możliwość anulowania biletu i zwrotu pełnego kosztu biletu.

Koszt usługi – 11 euro (opłata bezzwrotna)

Przy zakupie biletu typu FLEX, prawo do anulowania rezerwacji jest wliczone w cenę biletu.

Zmiany w rezerwacji – 30 eur

Opłata za zakup biletu w porcie – od 12 eur

Warunki Handlowe dotyczące usługi zwrotu biletów zawarte są w warunkach taryf Scandlines.


W dniu 24.02.2014r wprowadziliśmy ofertę sprzedaży przeprawy do Skandynawii armatora TT-Line, na nowej trasie: Świnoujście – Trelleborg. 

Oferujemy Państwu rezerwacje biletów ze Świnoujścia do Trelleborga.


Uwaga!

Przy przeprawie ze Świnoujścia wymagane jest posiadanie dowodu osobistego lub paszportu, celem okazania do kontroli straży granicznej.

 


 

Taryfy pasażerskie Scandlines umożliwiają swoim Klientom lżejszy i szybszy wybór odpowiedniego biletu.

Szczegóły znajdziecie Państwo Tutaj


 

Zapraszamy Firmy chętne do podjęcia współpracy w zakresie sprzedaży rezerwacji miejsc na promach, za naszym pośrednictwem. Szczegóły prześlemy pod zwrotny adres e-mail, w odpowiedzi na ewentualne Państwa zainteresowanie, nadesłane e-mailem.