Promy Dania Szwecja Norwegia

Aktualności

 

Ważne informacje!

 

Informacja w związku z epidemią Covid-19

 

Klienci korzystający z rejsów armatora Scandlines

 

 

Drogi Kliencie,

Przed podróżą należy zasięgnąć informacji szczegółowych, związanych z wjazdem do kraju docelowego, jak i tranzytowego.

Wjazd do Niemiec: całkowicie zaszczepione lub wcześniej zakażone osoby muszą przedstawić przy wjeździe paszport covidowy.

Wjazd do Danii: Obecnie nie ma ograniczeń w podróżowaniu dla podróżnych z UE, Szwajcarii i Skandynawii.

Każdy w wieku powyżej 12 lat, który nie był szczepiony lub wcześniej zakażony, musi przedstawić ujemny szybki test lub test PCR.

 

Więcej informacji na temat tymczasowych ograniczeń w podróżowaniu do Niemiec, Danii i Szwecji można znaleźć na stronach internetowych ministerstw tychże krajów, a także można zasięgnąć informacji na stronie polskiego ministerstwa spraw zagranicznych (www.gov.pl).

 

 

Klienci przed zakupem biletów i podróżą winni się zorientować o aktualnie obowiązujących przepisach wjazdowych dotyczących kraju tranzytowego i kraju docelowego.

 

 

Więcej szczegółów dotyczących bezpiecznej podróży dla wszystkich podczas COVID-19 znajdziecie Państwo na stronach internetowych Scandlines.

 

 


 

Scandlines zmienił nazwę taryfy ECONOMY EXTRA na STANDARD. Warunki taryfy pozostają bez zmian.

W miejsce taryfy ECONOMY pojawiła się taryfa EARLY BOOKER. Więcej o tej taryfie w zakładce DO POBRANIA

 


 

Oferujemy pośrednictwo w sprzedaży rezerwacji na przeprawy promowe europejskich armatorów promowych. 

Służymy pomocą naszym Klientom w godzinach pracy biura. Postaramy się pomóc w rozwiązaniu Państwa problemów związanych z dokonywaniem rezerwacji za naszym pośrednictwem.

 

Rezerwacje dla autokarów na trasy łączone ze Szwecją można wykonywać za pośrednictwem naszego biura. Nie ma możliwości zakupienia biletu na prom dla autokarów bezpośrednio w portach (płatne tak gotówką, jak i kartą kredytową) bez uprzedniej rezerwacji przez service center.

 


Informacja Scandlines:

Od dnia 4 stycznia 2016 r. wymagane jest posiadanie dowodu tożsamości (paszportu lub dowodu osobistego) przez wszystkie osoby podróżujące do Szwecji.

 

Przeprawa z mostem Oresund

Dzięki wprowadzonym biletom przez cieśninę Sund będą Państwo mogli połączyć ze sobą korzyści wynikające z elastycznej i wygodnej przeprawy promowej przez Morze Bałtyckie na jednej z naszych linii do Danii z bezpośrednim dostępem do południowej Szwecji przez Most nad Sundem. Kupon na przejście przez most zawarty jest już w bilecie na prom i jest wydawany przy pierwszej odprawie w porcie. Główna korzyść dla Państwa polega na tym, że nie potrzebna jest ani gotówka, ani karta kredytowa, aby przejechać przez most.          

 


Od 2015 roku u armatora Scandlines istnieje możliwość wykupienia usługi zwrotu biletu – Refund Service.

Refund Service daje nam możliwość anulowania biletu i zwrotu pełnego kosztu biletu.

Koszt usługi – 11 euro (opłata bezzwrotna)

Przy zakupie biletu typu FLEX, prawo do anulowania rezerwacji jest wliczone w cenę biletu.

Zmiany w rezerwacji – 30 eur

Opłata za zakup biletu w porcie – od 12 eur

Warunki Handlowe dotyczące usługi zwrotu biletów zawarte są w warunkach taryf Scandlines.


W dniu 24.02.2014r wprowadziliśmy ofertę sprzedaży przeprawy do Skandynawii armatora TT-Line, na nowej trasie: Świnoujście – Trelleborg. 

Oferujemy Państwu rezerwacje biletów ze Świnoujścia do Trelleborga.


Uwaga!

Przy przeprawie ze Świnoujścia wymagane jest posiadanie dowodu osobistego lub paszportu, celem okazania do kontroli straży granicznej.

 


 

Taryfy pasażerskie Scandlines umożliwiają swoim Klientom lżejszy i szybszy wybór odpowiedniego biletu.

Szczegóły znajdziecie Państwo Tutaj


 

Zapraszamy Firmy chętne do podjęcia współpracy w zakresie sprzedaży rezerwacji miejsc na promach, za naszym pośrednictwem. Szczegóły prześlemy pod zwrotny adres e-mail, w odpowiedzi na ewentualne Państwa zainteresowanie, nadesłane e-mailem.