Promy Dania Szwecja Norwegia

Aktualności

 

Ważne informacje!

 

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Scandlines została przywrócona sprzedaż biletów jednodniowych dla samochodów osobowych za pośrednictwem naszego biura. Zapraszamy!

 

 

Scandlines informuje, że z dniem 01-11-2017r zmienił internetowy system rezerwacji. W związku z przejściowymi problemami technicznymi, Scandlines przeprasza klientów za niedogodności związane z wykonywaniem rezerwacji.

 

Od 45 tygodnia kalendarzowego będzie można dokonywać rezerwacji na tydzień kalendarzowy 1-14 w 2018r (do 08.04.2018r)

 

Po 1-11-2017r nie będzie możliwe zakupienie biletu na prom dla autokarów na trasy łączone ze Szwecją, bezpośrednio w portach (płatne tak gotówką, jak i kartą kredytową) bez uprzedniej rezerwacji przez service center. Rezerwacje można wykonywać także za pośrednictwem naszego biura.

 

 

Witamy na naszej stronie internetowej.

 

 

Oferujemy pośrednictwo w sprzedaży rezerwacji na przeprawy promowe europejskich armatorów promowych. 

Służymy pomocą naszym Klientom w godzinach pracy naszych biur. Postaramy się pomóc w rozwiązaniu Państwa problemów związanych z dokonywaniem rezerwacji za naszym pośrednictwem.


 

Informacja Scandlines:

 

 

Od dnia 4 stycznia 2016 r. wymagane jest posiadanie dowodu tożsamości (paszportu lub dowodu osobistego) przez wszystkie osoby podróżujące do Szwecji.

Wszyscy podróżujący muszą przedstawić ważny dokument upoważniający do podróży, a także ważną wizę, jeśli jest wymagana. Policja duńska będzie kontrolować dokumenty upoważniające do podróży w Rødby i Gedser. Prosimy także o przestrzeganie wskazówek dotyczących rejsu na trasie Helsingør-Helsingborg.

 

Przeprawa z mostem Oresund

Dzięki nowo wprowadzonym biletom przez cieśninę Sund będą Państwo mogli połączyć ze sobą korzyści wynikające z elastycznej i wygodnej przeprawy promowej przez Morze Bałtyckie na jednej z naszych linii do Danii z bezpośrednim dostępem do południowej Szwecji przez Most nad Sundem. Kupon na przejście przez most zawarty jest już w bilecie na prom i jest wydawany przy pierwszej odprawie w porcie. Główna korzyść dla Państwa polega na tym, że nie potrzebna jest ani gotówka, ani karta kredytowa, aby przejechać przez most.          

 


Od 2015 roku u armatora Scandlines istnieje możliwość wykupienia usługi zwrotu biletu – Refund Service. Dotyczy taryf Economy i Economy Extra.

Refund Service daje nam możliwość anulowania biletu i zwrotu pełnego kosztu biletu.

Koszt usługi – 15 euro (opłata bezzwrotna)

Przy zakupie biletu typu FLEX, prawo do anulowania rezerwacji jest wliczone w cenę biletu.

Warunki Handlowe dotyczące usługi zwrotu biletów zawarte są w warunkach taryf Scandlines.


W dniu 24.02.2014r wprowadziliśmy ofertę sprzedaży przeprawy do Skandynawii armatora TT-Line, na nowej trasie: Świnoujście – Trelleborg. 

Oferujemy Państwu rezerwacje biletów ze Świnoujścia do Trelleborga.


Uwaga!

Przy przeprawie ze Świnoujścia wymagane jest posiadanie dowodu osobistego lub paszportu, celem okazania do kontroli straży granicznej.

 


 

Informujemy, że od dnia 11.10.2012r  trasy promowe Sassnitz-Trelleborg i Rostock-Trelleborg przejął od Scandlines szwedzki operator promowy Stena Line Scandinavia AB. Rezerwacje na tych trasach możecie Państwo dokonywać za pośrednictwem naszej strony.

 


Taryfy pasażerskie Scandlines umożliwiają swoim Klientom lżejszy i szybszy wybór odpowiedniego biletu.

Szczegóły znajdziecie Państwo Tutaj


 

Zapraszamy Firmy chętne do podjęcia współpracy w zakresie sprzedaży rezerwacji miejsc na promach, za naszym pośrednictwem. Szczegóły prześlemy pod zwrotny adres e-mail, w odpowiedzi na ewentualne Państwa zainteresowanie, nadesłane e-mailem.